Orbiloc Sada alternativních pásků

Značka: Orbiloc
189 Kč
Skladem do 2 dnů
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Orbiloc Strap Kit. Originální příslušenství Orbiloc. Vyrobeno v Dánsku.

V každém balení bezpečnostního světla Orbiloc najdete Orbiloc Držák pro uchycení na pásek a Orbiloc Nastavitelný pásek, ovšem mohou nastat situace, kdy budete potřebovat jiné řešení. Orbiloc Sada alternativních pásků obsahuje Orbiloc Gumový pásek a Orbiloc Pásek na suchý zip, díky kterým lze vaše bezpečnostní světlo snadno připnout k tyčím, popruhům, nestandardním obojkům i vodítkům a ke spoustě jiných předmětů. Orbiloc Gumový pásek a Orbiloc Pásek na suchý zip jsou kompatibilní pouze s Orbiloc Držákem pro přímé uchycení (k dispozici jako volitelné příslušenství).

Orbiloc Gumový pásek

Orbiloc Gumový pásek umožňuje velmi bezpečné připevnění bezpečnostního světla Orbiloc na jakoukoli tyč, opasek, popruh, tašku atd. Orbiloc Gumový pásek můžete použít také k připevnění světla na obojek nebo vodítko vašeho psa. Je vyrobený ze silikonu, který je velmi odolný vůči extrémnímu prostředí a teplotám a přitom si zachovává svůj tvar. Speciální design zajišťuje, že vaše bezpečnostní světlo Orbiloc neklouže ani při silném pohybu.

Orbiloc Pásek na suchý zip

Orbiloc Pásek na suchý zip umožňuje snadné připevnění bezpečnostního světla Orbiloc k libovolné tyči, opasku, popruhu nebo tašce a usnadňuje rychlé přemísťování bezpečnostního světla Orbiloc z předmětu na předmět. Jednoduše protáhněte Orbiloc Pásek na suchý zip skrz dva otvory v bezpečnostním světle Orbiloc a oviňte ho kolem předmětu. Poté můžete přebytečný pásek odstřihnout.

Obsah balení: 1x Orbiloc Gumový pásek, 1x Orbiloc Pásek na suchý zip

Příběh Orbiloc se započal v Dánsku v roce 2009, kdy se Anette Kristensen a Jan Jægergaard rozhodli vyvinout vybavení pro všechny milovníky výzev a outdoor životního stylu, stejně jako jsou oni sami. Výsledkem jsou bezpečnostní světla pro psy i jejich páníčky vyhotovená v nejvyšší kvalitě. Světla Orbiloc patří mezi nejspolehlivější ve své třídě a narozdíl od některých konkurenčních výrobků se vyrábějí v EU.

Doplňkové parametry

Kategorie: Světlo na obojek
Výrobce: Orbiloc
Země původu: Dánsko