Iv San Bernard Šampon Mineral Plus krémový 100ml

209 Kč
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Šampon krémový Mineral plus - pro podrážděnou kůži

Delikátní šampon s obsahem benzenu působí dezinfekčně a vyplachuje chlupové folikuly. Je určený na kůži podrážděnou z trimování a na všechny typy folikulitid a dermatitid. Minerální látky v něm obsažené působí příznivě pro hojení kůže. Řada Mineral ozdravuje kůži a podporuje jak růst srsti, tak její přirozenou hustotu.

Italská firma Iv San Bernard vyvinula exkluzivní přírodní kosmetiku pro psy, kočky, fretky a další domácí mazlíčky. Jedná se o kosmetiku, určenou k očetřování zvířecí kůže a srsti takovým způsobem a takovými přípravky, aby byla zvířátka zdravá a přirozeně krásná.
Na tomto je postavena celá filozofie firmy, jejíž krédo zní: "Zdravá kůže, přirozeně krásná srst i na výstavu a hygienické soužití lidí se zvířaty".
Ingredience výrobků firmy Iv San Bernard jsou čistě z přírodních zdrojů. Jedná se například o řasy z Mrtvého moře, olej z avokáda, norkový olej, olej ginko, extrakty z bambusu, z jojoby a z ginseng, pižmo, červený jíl atp. Iv San bernard je první evropskou značkou, která vyrábí kosmetické výrobky pro zvířata s certifikací Safe Pet Cosmetics® (Certifikát č. 18001).

Použití:

  • Vodou sprchuje srst a kůži psa nebo kočky dokud nejsou dokonale namočené. 
  • Šampon nařeďte 1:3 a jemně vmasírujte do srsti celého povrchu těla. 
  • Šampon po umytí spláchněte hojným množstvím vody. 
  • Aplikujte balzám PH Balance

Základní pravidlo: Po šamponu vždy použít kondicioner nebo balzám! K tomuto šampónu doporučujeme například balzám IV San Bernard PH Balance. Jednotlivé šampony a kondicionery lze různě kombinovat podle potřeby, kožního problému nebo efektu, kterého potřebujeme dosáhnout.

Doporučené intervaly mezi koupelemi zdravých psů: 1 měsíc
Doporučené intervaly mezi koupelemi u kožních pacientů: 2 týdny, akutní případy 1 týden

Složení:

Aqua, Cetearylalkohol, Citrimonium Chloride, Cocos Aqua, Alchil, Benzen, Sulfonato Mea/Tea.

Doplňkové parametry

Kategorie: Šampóny a kondicionéry pro psy
Záruka: 2 roky