Iv San Bernard Šampon Mineral H 250ml

319 Kč
Iv San Bernard Šampon Mineral H 250ml
319 Kč 304 Kč
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Šampon proti nadměrnému vypadávání chlupů

Minerální látky a placenta intenzivně vyživují chlupové cibulky a působí příznivě na růst chlupů. Je vhodný i na matnou srst a lupy. Řada Mineral ozdravuje kůži a podporuje jak růst srsti, tak její přirozenou hustotu.

Společnost Iv San Bernard vznikla před 15 lety a jejím hlavním cílem bylo zajistit hygienické soužití lidí a zvířat. Důvod byl čistě praktický. Majitelé společnosti vlastnili bernardýna a s výsledky ošetření jeho srsti dostupnými přípravky nebyli spokojeni. Jejich představou byly přírodní přípravky s dlouhodobým efektem, po jejichž použití by srst byla zdravá, lesklá a přirozeně krásná a výsledek viditelný již po první koupeli. Bernardýn se stal i inspirací pro název společnosti. Společnost vyvynula s italským veterinářem základní řadu na krátkou, středně dlouhou a dlouhou srst. Později se také zaměřili na specifičtější produkty vhodné i pro různé zdravotní problémy s kůží. Jedná se o kosmetiku, určenou k ošetřování zvířecí kůže a srsti takovým způsobem a takovými přípravky, aby byla zvířátka zdravá a přirozeně krásná. Ingredience výrobků firmy Iv San Bernard jsou čistě z přírodních zdrojů. Jedná se například o řasy z Mrtvého moře, olej z avokáda, norkový olej, olej ginko, extrakty z bambusu, z jojoby a z ginseng, pižmo, červený jíl atp. Iv San Bernard vyrábí kosmetické výrobky pro zvířata s certifikací Safe Pet Cosmetics® (Certifikát č. 18001).

San Bernard Šampon Mineral H má pozitivní účinky při:

  • nadměrném línání fyziologickém i patologickém
  • jak podpůrná léčba u hormonálních poruch spojených s línáním, alopecií a nekvalitní srstí
  • nekvalitní srsti u fen po porodu a v laktaci
  • postclipping alopecia
  • alopecie barevných mutantů (Color dilute alopecia) v podobě špatného obrůstání srstí

Použití:

Vodou sprchuje srst a kůži psa nebo kočky dokud nejsou dokonale namočené. Šampon nařeďte 1:3 a jemně vmasírujte do srsti celého povrchu těla. Šampon po umytí spláchněte hojným množstvím vody.

Základní pravidlo: Po šamponu vždy použít kondicioner nebo balzám! K tomuto šampónu doporučujeme například balzám IV San Bernard PH Balance. Jednotlivé šampony a kondicionery lze různě kombinovat podle potřeby, kožního problému nebo efektu, kterého potřebujeme dosáhnout.

Doporučené intervaly mezi koupelemi zdravých psů: 1 měsíc
Doporučené intervaly mezi koupelemi u kožních pacientů: 2 týdny, akutní případy 1 týden

Složení:

Aqua, Sodium laureth sulfate, Sodium Chloride, Cocamide Dea, Lauramido Propyl Betaine, Citric Acid, Placental Protein, Propylene Glycol Methylisothiazoline, Methylchoroisothiazolinone, Parfum, Cl 12251.  

sampon-mineral-h-proti-nadmernemu-linani-obal

Doplňkové parametry

Kategorie: Šampóny a kondicionéry pro psy
Záruka: 2 roky