Puller for Freedom MIDI 20cm sada 2ks (žlutý a modrý)

Značka: Collar
439 Kč
Skladem do 3 dnů
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Limitovaná kolekce Puller for Freedom na podporu Ukrajiny v národních barvách je tu! Výtěžek z prodeje jde na odstranění min z válkou zasažených oblastí Ukrajiny. Puller je z Ukrajiny, pomáhejte s námi!

PULLER FOR FREEDOM
- společnost Collar Company vytvořil speciální edici Pulleru v modré a žluté - barvách ukrajinské vlajky. Veškerý zisk z prodeje této speciální edice Collar věnuje na čištění ukrajinského území od min. Koupí každého Pulleru přispíváte společně s námi na pomoci Ukrajině.

Puller je stále oblíbenější kroužek sloužící jako hračka ale i výcviková pomůcka. Obvykle se prodává v balení po dvou kroužcích (kromě velikosti maxi). Kroužek je vyroben z unikátního materiálu, který nepoškozuje zuby a dásně vašeho psa. Materiál umožní psovi lehce se zakousnout, aniž by byl narušen tvar a vlastnosti hračky. Viditelné stopy po zubech patří k běžným vlastnostem hračky a nijak nesnižují její odolnost či trvanlivost. Hračka po čase dokonce zcela ztratí svůj hladký povrch, což je zcela přirozený projev materiálu a patří k užívání Pulleru.

Oba kruhy se při tréninku používají zároveň. Metoda tréninku s dvěma kruhy odlišuje Puller od ostatních výcvikových pomůcek a dodává mu mnoho předností. Stačí vám tři jednoduchá cvičení po dobu 20 minut a váš pes vydá tolik energie jako při běhu na 5 km. Tato cvičení posilují všechny svalové partie, váš pes si vylepší fyzickou kondici a intenzita tréninku, která vyžaduje velké soustředění a postřeh, psa příjemně a pozitivně vyčerpá i psychicky hravou a zábavnou formou.

Cvičit můžete Jumping, Running a PullingJumping je trénink výskoků při kterém pes ve vzduchu zachytí Puller a při dopadu jej pustí a skáče hned pro druhý. Running je házení kolečka na kolmo tak aby se kutálel a pejsek vám jej pak nosí zpět. Ještě než je úpně u vás, pošlete druhý kruh na jinou stranu a tím pejsek zrychlí své tempo. Pulling je přetahování při kterém necháte psa Puller uchopit do tlamy a taháte se s ním o něj. Jakmile se psovi podaří vytáhnout vám Puller z ruky, nabídněte mu druhý kruh.

Puller se vyrábí v 5 velikostech:

MICRO - pro štěňátka a nejmenší pejsky do 5 kg (čivava, jorkšír, krysařík,...)
MINI - westík, italský chrtík, mops, bostonek, brabantík, ...
MIDI - border teriér, jack/parson russell, kokršpaněl, kavalír, bígl, foxteriér, pudl, ...
STANDARD - mallinois, australský ovčák, retrívr, staford, boxer, pitbul, border kolie, staffbull, ...
MAXI - přetahování dvou psů, pitbul, staffbull, mollosové, německý ovčák, ... (v balení pouze 1 kruh!)

puller-velikosti

Výhody PULLERU: 

  • dlouho vydrží - pes jej hned nerozkouše 
  • velmi odolný v tahu
  • neničí zuby a dásně
  • materiál je zdravotně nezávadný
  • je neskutečně lehký, přesto úžasně dobře létá 
  • plave na vodě
  • odolný vůči zápachu a nečistotám 
  • pes vás omylem necvakne do ruky (chytá druhou část kolečka než držíte v ruce vy)
  • snadná údržba - stačí opláchnout vodou
  • obvykle v sadě po 2 ks pro intenzivní trénink

Puller není vhodný pro hru o samotě. Nenechávejte psa Puller žvýkat, ale využívejte jej pouze ke společné hře, fialové kruhy bude o to víc milovat.

Doplňkové parametry

Kategorie: Pullery
Záruka: 2 roky
Barva: Žlutá, Modrá, Tyrkysová
Velikost: 20/3cm